![](https://www.dosteller.org.tr/wp-content/uploads/2023/02/3-250x250.jpg)
ADANADA’Kİ DEPREMZEDELERE BATTANİYE VE HALI DAĞITIMI YAPILDI
Hatay dan gelip Adana Alparslan...
Derneğimizin Yaz Etkinlikleri kapsamında Dörtyol Yatılı Kur’an Kursu öğrencilerine gün boyunca çeşitli faaliyetlerde bulunduk. Bu kapsamda camii gezisi, sportif faaliyetler(futbol, basketbol, voleybol, tenis, yüzme), dondurma, tatlı ve gün sonunda Adana Kebabı ikramımız ile Kur’an Kursu öğrenicleri ile eğlenceli bir gün geçirdik. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.