SU MEDENİYETTİR
“Damlaya Damlaya Su Kuyusu Olur”
Değerli katkılarınızla açılan bu su kuyusu ile: Hayatlarını devam ettirebilmek için Afrika’nın yakıcı sıcağında her gün kilometrelerce yol yürüyerek ve temin edebildikleri çamur kıvamındaki suyu içmek zorunda olan Nijerli kardeşlerimizin; gözlerindeki sevinç ve mutluluğu sizinle paylaşmak istedik.
![](https://www.dosteller.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/emekdar2-40.jpg)
Jpeg
![](https://www.dosteller.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/emekdar2-41.jpg)
Jpeg
![](https://www.dosteller.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/emekdar2-42.jpg)
Jpeg
![](https://www.dosteller.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/emekdar2-43.jpg)
Jpeg
![](https://www.dosteller.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/emekdar2-44.jpg)
Jpeg
![](https://www.dosteller.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/emekdar2-45.jpg)
Jpeg
![](https://www.dosteller.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/emekdar2-46.jpg)
Jpeg
![](https://www.dosteller.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/emekdar2-47.jpg)
Jpeg
Hayatınız da bu su kuyunuzdan çıkartılan su gibi, her daim bereketli ve temiz olsun inşallah.