Vekaleten Kurban Kesimi

Ülkemizdeki ve dünyadaki mazlum insanlara yardımcı olabilmek için çıktığımız bu yolda, VACİP, ADAK, AKİKA ve SADAKA Kurban bağışlarınıza bu yıl Batı Afrika ülkesi NİJER ‘de  vekalet ediyoruz.

-o-o-o-o-

Kurban hisseleriniz niyetler doğrultusunda (VACİP, ADAK, AKİKA ve SADAKA) ayrı ayrı yedili hisseler halinde BÜYÜKBAŞ KURBANLIK ‘ta birleştirerek İslami usullere göre kurbanlarınızı kesmekteyiz.

-o-o-o-o-

Kurbanları Bayramın 1. ve 2. günü Nijer’in Zinder ve Matamey bölgelerinde kestikten sonra köylerdeki yoksul insanlara pay ederek hayırlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın hazzını hep birlikte yaşayacağız İnşallah.

-o-o-o-o-

Kesim gerçekleştiği an sizlere SMS ile bilgilendirme yapmaktayız. Bölgedeki internet altyapısı vb. konuları da dikkate alarak mümkün olan en kısa sürede kurbanlarınıza ait kesim fotoğraflarını sizlere ulaştırmaktayız.

-o-o-o-o-

Kurban seçiminden ulaşıma, kesimden dağıtıma, ihtiyaç sahibinin belirlenmesinden raporlamaya kadar bağışınızın her adımında titizlikle çalışıyor ve hayrınıza aracı oluyoruz.

-o-o-o-o-

Kurbanımı Nasıl Bağışlayabilirim?

Derneğimiz aracılığıyla kurban kestirmek isteyen bağışçılarımız ONLİNE BAĞIŞ olarak veya BANKA HESAP NUMARALARIMIZA EFT – Havale yaparak (Açıklama kısmına Cep Telefon numaranızı yazmayı unutmayınız) bağışta bulunabilir. Bankamatikler üzerinden yapacağız işlemlerde bağış hattımızı arayarak vekalet vermeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi için Bağış hattımızı (+903223529494) arayabilirsiniz ve Kurumsal WhatsApp numaramızdan (+905413529440) bizlere ulaşabilirsiniz.

FOTO GALERİ