Vekaleten Kurban Kesimi

Ülkemizdeki ve dünyadaki mazlum insanlara yardımcı olabilmek için çıktığımız bu yolda, VACİP, ADAK, AKİKA ve SADAKA Kurban bağışlarınıza bu yıl Batı Afrika ülkesi NİJER ‘de  vekalet ediyoruz.

-o-o-o-o-

Kurban hisseleriniz niyetler doğrultusunda (VACİP, ADAK, AKİKA ve SADAKA) ayrı ayrı yedili hisseler halinde BÜYÜKBAŞ KURBANLIK ‘ta birleştirerek İslami usüllere göre kurbanlarınızı kesmekteyiz.

-o-o-o-o-

Kurbanları Bayramın 1. ve 2. günü Nijer’in Zinder ve Matamey bölgelerinde kestikten sonra köylerdeki yoksul insanlara pay ederek hayırlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın hazzını hep birlikte yaşıyoruz. Kesim gerçekleştiği an sizlere SMS ile bilgilendirme yapmaktayız. Bölgedeki internet altyapısı vb. konuları da dikkate alarak mümkün olan en kısa sürede kurbanlarınıza ait kesim fotoğraflarını sizlere ulaştırmaktayız. Video uygulamamız bulunmamaktadır.

-o-o-o-o-

Kurban seçiminden ulaşıma, kesimden dağıtıma, ihtiyaç sahibinin belirlenmesinden raporlamaya kadar bağışınızın her adımında titizlikle çalışıyor ve hayrınıza aracı oluyoruz. Bu çalışmada bir katkınızın olmasını isterseniz bize 0322 352 9494 ve 0541 352 9444 no’lu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Banka Hesap Bilgilerimiz

 

FOTO GALERİ